شرکت
AFG software یک شرکت تولید کننده نرم افزار است که در سال 2003 میلادی توسط آقای علی فرجیان (استاد و عضو هیئت علمی دانشگاه) در دبی (یکی از شهر های امارات متحده عربی) به ثبت رسید. پروانه تاسیس و هدف از تاسیس این شرکت تولید نرم افزارهای مالی بود.

AFG software برخوردار از دانش , ابزار و تجربه بالایی در زمینه تولید نرم افزار است و این همه وی را قادر ساخت تا نرم افزارهایی تولید کند  که دارای استانداردهای جهانی و تامین کننده رضایت مشتری باشد.

AFG software یک شرکت توزیع شده است.

پرسنل بخش فنی و پشتیبانی ما بطور توزیع شده در شهرها و کشورهای مختلف در چندین شیفت کاری 24 ساعت شبانه روز را می پوشانند تا شما در هر ساعتی از شبانه روز و در هر کجای ایران و جهان که باشید بدون نیاز به شبکه مخابراتی کشور و تنها از طریق اینترنت با ما در تماس باشید و از ما سرویس بگیرید.

شما می توانید تصور کنید
AFG software شرکتی است در اینترنت. همیشه پاسخ گوست. همیشه در دسترس است. و همیشه می تواند از طریق اینترنت در دفتر شما حاضر شود, به کامپیوتر و شبکه شما وصل شود و مشکلات شما را برطرف نماید.

برای برخورداری از سرویس های
AFG software باید حتما اینترنت داشته باشید. AFG software همواره از طریق اینترنت نرم افزارهای خود را بر روی کامپیوترهای شما به روز می کند و شما می توانید نسخه های جدید نرم افزار را به رایگان دریافت کنید.

برقراری ارتباط با
AFG software از طریق چت و ایمیل امکان پذیر است ولی تماس تلفنی ندارد.

وقتی شما کلید چت را کلیک می کنید بسته به اینکه در چه استان یا شهری هستید نزدیک ترین اپراتور خالی پاسخگو به شما وصل می شود.

اگر نیاز بود متخصصین ما به کامپیوتر شما  وصل شوند, سیستم به دنبال نزدیک ترین متخصص آزاد ما می گردد و وی را به کامپیوتر شما متصل می کند.

وقتی شما به ما ایمیل می زنید. افرادی از
AFG software ایمیل شما را مطالعه می کنند و برای آن فایل تشکیل می دهند و بسته به نوع تقاضای شما این ایمیل به شخص مسئول فرستاده میشود. این سیستم مورد شما را پیگیری می کند تا کارمند پاسخگوی ما به طور کامل به سوال شما پاسخ دهد یا مشکل تان را بر طرف نماید.

وقتی شما خریدی از ما انجام می دهید سیستم دستور ارسال نرم افزار را به نزدیک ترین مرکز استان شما می فرستد و در آنجا افرادی از ما بلافاصله سفارش شما را برایتان با پست پیشتاز ارسال می کنند و پیگیری می نمایند تا نرم افزار به دست شما برسد.

در دستور کار  AFG software اولین چیز بدست آوردن و حفظ رضایت مشتریست. به همین خاطر ما همیشه پیگیر کمک مشاوره ای به مشتریان و حل مشکلات آنان در زمینه استفاده از محصولاتمان هستیم. این سرویس و پشتیبانی بصورت 24 ساعته و آنلاین از طریق سرویس های اینترنتی تحقق می پذیرد.
 

خط مشی ما:
 
    • درک نیازهای مشتری
    • پاسخگوئی و پوشش انتظارات مشتری
    • استفاده از جدیدترین تکنولوژی برای تولید نرم افزار و یا سرویس دهی به مشتریان
    • ارتقاع دائمی دانش فنی و مدیریتی پرسنل شرکت در تمام ابعاد
    • پایبندی به تعهدات و تلاش مداوم در جهت بالا بردن کیفیت محصولات
    • تمایل به ابداع, نو آوری, ابتکار و شفافیت
    • تلاش در جهت حفظ و بالا بردن استاندارد محصولات نرم افزاری
    • کشف و پرورش استعدادهای نهفته کارمندان
 
 
English | Arabic | Farsi
 
Copyright © 2020 AFG software co. Inc. All rights reserved.