کادر فنی و تیم پشتیبانی AFG software همیشه آماده است تا پاسخگوی سوالات شما از طریق ایمیل باشد. در هر کجای دنیا که هستید اگر سوالی یا مشکلی در ارتباط با استفاده از نرم افزار ما دارید کافیست یک ایمیل به آدرس
info@afgsoftware.com  برای ما بفرستید تا در مدت زمان کوتاهی پاسخ تشریحی آن را دریافت کنید.


شما همواره می توانید با پرسنل بخش فنی و پشتیبانی و نیز بخش فروش چت کنید و مستقیما صحبت نمائید.

برای این منظور کافیست آیکون  چت را که در پایین سمت راست همین صفحه وجود دارد کلیک نمائید.

اگر خارج از ساعت اداری این کار را بکنید و کسی برای پاسخگوئی شما نباشد. بازهم هیچ مشکلی نیست. می توانید از همین طریق برای وی پیغام بگذارید و وقتی کارمند ما برگشت و پیغام شما را خواند از طریق ایمیل با شما تماس خواهد گرفت.


اگر در کامپیوتر یا شبکه شما مشکلی باشد که نیاز باشد متخصص ما آن را از نزدیک بررسی کند. ما متخصص خود را در همان لحظه به محل شما می فرستیم!

حتما می پرسید چگونه؟

اگر اینترنت داشته باشید یکی از متخصصین ما از طریق اینترنت به کامپیوتر شما متصل می شود و در برابر چشمان شما مشکل را پیدا کرده مرتفع می نماید.


پاسخ 99% از سوالات شما در آموزگار الکترونیک ما وجود دارد.
وقتی
CD برنامه ما را نصب می کنید یک راهنما به نام Tutorial نیز بر روی کامپیوتر شما نصب می شود که در واقع مامور ماست در محل شما تا 24 ساعته در خدمت شما باشد و به سوالاتتان پاسخ دهد.

سایز این آموزگار بیش از 300 مگا بایت است.

این راهنمای الکترونیکی همه بخش های نرم افزار را مو به مو و با ذکر مثال همانند یک فیلم به شما آموزش می دهد و شما هرگاه نیاز داشتید بدانید که فلان کار چگونه انجام می شود کافیت از این آموزگار الکترونیکی بپرسید تا وی همان بخش را برایتان توضیح دهد.


وقتی سیستم یکپارچه مالی ای اف جی را بر کامپیوترتان نصب می کنید یک برنامه جانبی بنام Live Update نیز برای شما نصب می شود.

با استفاده از این ابزار می توانید نسخه های جدید برنامه را بمدت یکسال بصورت رایگان از طریق اینترنت دریافت کنید و برنامه حسابداری خود را آپگرید نمائید.

شرکت AFG software هر ماهه نسخه جدیدی از برنامه حسابداری را تولید می کند که دارای قدرتهای بیشتری است.

 
 
 
 
 
 
Copyright © 2020 AFG software co. Inc. All rights reserved.