مرحله اول: انتخاب اجزاء سیستم یکپارچه مالی ای اف جی:

در این مرحله قدرت هایی را که مایلید نرم افزارتان داشته باشد انتخاب کنید. اگر سیستم جامع را انتخاب کنید نرم افزار را با قدرت کامل و با قیمتی پائین تر از مجموع قیمت همه موارد خواهید داشت.
نکته: بعضی از موارد به هم وابسته هستند لذا در انتخاب بعضی قدرت ها موارد وابسته نیز بصورت اتوماتیک انتخاب می شوند.
 

پاک کد قیمت ها به تومان است 
   Access     SQL server 
A حسابداری:  
B عملیات پایان سال:  
C عملیات چک:  
D پروژه ها:  
E انبار داری:  
F (حواله / رسید) انبار:  
G اموال و دارایی های ثابت:  
H حقوق و دستمزد:  
I سیستم فروشگاهی:  
J صرافی:  
K تولید و قیمت تمام شده:  
           
Z سیستم جامع:   
  جمع موارد انتخاب شده:   
 
مرحله دوم انتخاب بانک اطلاعاتی:
اکنون باید بین بانک اطلاعاتی اکسس و اس کیو ال سرور یکی را انتخاب کنید. برای این منظور به نکات زیر توجه فرمایید:
  • امنیت و سرعت در اس کیو ال سرور نسبت به اکسس بالاتر است و کاربران به فایل های بانک اطلاعاتی دسترسی مستقیم ندارند و نمی توانند آنها را ببینند و کپی یا حذف کنند.

  • همچنین در نسخه هایی که از بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور استفاده می کنند این امکان وجود دارد که کامپیوتری که در محل دیگری است مثلا در شهر یا کشور دیگری قراردارد از طریق اینترنت به کامپیوتر مادر وصل شود  و بصورت آنلاین با سیستم حسابداری کارکند و در واقع شما می توانید دفاتر خود را که در محل های متفاوتی هستند به هم متصل نمائید توضیحات بیشتر

من بانک اطلاعاتی Access را انتخاب می کنم
من بانک اطلاعانی SQL Server را انتخاب می کنم
 
مرحله سوم انتخاب تعداد کامپیوترها:
قیمتی که در انتهای جدول لیست اجزاء می بینید برای یک کامپیوتر است. اگر مایلید نرم افزار را بر روی تعداد کامپیوتر بیشتری نصب کنید تا بطور همزمان یا جداگانه از آن استفاده نمایید باید برای هر کامپیوتر اضافه 15 درصد از مبلغ اولیه را اضافه تر بپردازید.
نکته مهم: اگر در آینده نیازپیدا کردید نرم افزار را بر روی کامپیوتر اضافه تری نصب کنید (مثلا لپ تاپ خود) دیگر نرم افزار به مبلغ 15% قیمت پایه به شما عرضه نخواهد شد و باید مثل یک خرید جدید قیمت پایه را کلا بپردازید لذا بهتر است در همین ابتدا تعداد حداکثر کامپیوترهایی که در آینده قراراست با نرم افزار کار کنند را تعیین نمایید.
 
من مایلم نرم افزار را روی عدد کامپیوتر نصب کنم.
 
محصول نهایی انتخاب شده شما قابل نصب بر روی کامپیوتر
سیستم یکپارچه مالی ای اف جی با بانک اطلاعاتی
 
کد جمع قابل پرداخت تومان
 
ضمنا به میزان پنج درصد از قیمت دلاری محصولی که انتخاب می کنید را باید بعنوان شارژ سالیانه بصورت دلاری بپردازید که از یکسال بعد از خریدتون پرداخت هایش بصورت سالیانه شروع میشود.

همانطور که در جدول بالا می بینید قیمت خرید نقدی محصول انتخابی شما تومان است. شما می توانید آن را بصورت قسطی با بهره 2.5% در 12 ماه بپردازید که در اینصورت مبلغ هر قسط تومان می شود و مجموع اقساط پرداختی شما تومان خواهد بود. توضیحات بیشتر
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2020 AFG software co. Inc. All rights reserved.