استخدام بازاریاب با حقوق ۵۰۰۰ دلار در ماه

شرکت ای اف جی سافت ویر یک شرکت تولید کننده نرم افزارهای مالی و حسابداری است که برای کلیه کشورها و شهرهای جهان بازاریاب استخدام می کند.

اگر مایلید بازاریاب نرم افزار حسابداری ما باشید می توانید از این طریق در هر ماه بیش از پنج هزار دلار درامد کسب کنید.

برای اینکار لازم است کامپیوتر داشته باشید و مختصری اطلاعات کامپیوتری , همچنین یک گوشی
مبایل هوشمند که اینترنت دارد نیز موردنیازتان خواهد بود.

توجه: شما در شهر خود فعالیت خواهید داشت.

کار ویزیتور دقیقا چیست؟
معرفی و فروش نرم افزار حسابداری به فروشگاه ها در سطح شهر.
این نرم افزار سه زبانه است (انگلیسی عربی و فارسی )

همه فروشگاه ها از هر نوعی که باشند و هر چیزی که بفروشند می توانند مشتری خرید نرم افزار حسابداری تلقی شوند. لذا شما می توانید به فروشگاه های سطح شهر مراجعه کنید و نرم افزار حسابداری را معرفی کنید.

قیمت نرم افزار ۳۹۰ دلاراست و سالی ۱۹ دلار هم شارژ سالیانه دارد.

فروشگاه می تواند ابتدا به مدت یک هفته به رایگان با نرم افزار کارکند و اگر از آن راضی بود نرم افزار را خریداری نماید و وجه آن را بپردازد. همچنین فروشگاه می تواند وجه نرم افزار را بصورت قسطی در ۴ مرحله ماهیانه بپردازد. (لذا فروش چنین نرم افزاری با این شرایط , کار بسیار آسانی است )

نیمی از مبلغ فروش به بازاریاب پرداخت می شود. در واقع بازاریاب حقوق ثابت ندارد و بصورت پورسانتی پنجاه درصد فروش را دریافت خواهد کرد یعنی از هر فروش ۱۹۵ دلار. لذا اگر بازاریابی روزی یک فروش هم داشته باشد و یک روز درهفته کارنکند ماهی بیش از ۵۰۰۰ دلاردرآمد خواهد داشت.

حقوق و مزایای ویزیتور:
الف- اگر ویزیتور روزی تنها یک فروش داشته باشد درامد ماهیانه اش بیش از ۵۰۰۰ دلارخواهد بود و اگر روزی دو نسخه بفروشد در آمدش از ماهی ده هزار دلارخواهد گذشت.
ب- دریافت حقوق شما هفتگی است و هر هفته تسویه میشوید و پورسانت پنجاه درصدی فروش های هفته قبل تان را دریافت می کنید.
ج- بازاریاب پس از یکسال پاداشی معادل یک ماه حقوق کامل دریافت خواهد کرد. 

تعهدات ویزیتور:
الف- پرداخت مبلغ ۲۰ دلار هزینه ثبت نام.

ب باید نحوه نصب و راه اندازی نرم افزار را از روی فیلم های آموزشی که در اختیارتان قرار می دهیم فراگیرید.

ج- شما در طول روز می توانید به حدود ۱۰۰ فروشگاه سر بزنید و نرم افزار را معرفی کنید و تاکید کنید که میتوانند یک هفته بصورت رایگان با نرم افزار کار کنند و اگر مورد پسند قرارگرفت وجه آن را بپردازند. باید در یک روز حد اقل یک فروشگاه را متقاعد کنید تا نرم افزار را بصورت آزمایشی روی کامپیوترشان نصب کنند. البته فروشگاه هایی که موافقت می کنند باید مبلغ ده دلارهزینه نصب و آموزش اولیه را بپردازند و شما در پایان هر روز باید اطلاعات آن فروشگاه ها یی را که برایشان نرم افزار را نصب موقت کرده اید در صفحه اینترنتی که در اختیارتان قرار داده ایم ثبت کنید.

مهمترین شرط کاری شما این است که حد اقل روزی یک مشتری ثبت کنید و اگر روزی ثبت نداشته باشید باید روز بعد جبران کنید و اگر سه روز متوالی هیچ ثبتی نداشته باشید قراردادتان فسخ میشود.

د- شما بابت هر فروش مبلغ  ۱۹۵ دلارخواهید گرفت لذا بخاطر داشته باشید که نصب و اموزش نرم افزار وظیفه شماست. البته انجام اینکار بسیار ساده است چون ما فیلم های آموزشی اماده کرده ایم که شما کافیست آنها را در اختیار مشتری قرار دهید تا در کامپیوترش آنها را ببیند. این فیلم ها بصورت قدم به قدم همه بخش های نرم افزار را به مشتری آموزش می دهد و شما لازم نیست کار زیادی در این رابطه انجام دهید همچنین شما مختارید بجز جلسه اول پس از خرید قطعی اگر مشتری نیاز به سرویس دهی از شما داشت مثلا آموزش مجدد از وی دستمزد جداگانه دریافت کنید.

آیا مایلید این کار را شروع کنید؟
اگر بله با کلیک روی کلید زیرمبلغ ۲۰ دلار هزینه ثبت نام را بپردازید
 

سپس فرم زیر را پر کنید. پس از یک روز کاری کد ویزیتوری شما تولید می شود و با شما از طریق واتس آپ تماس می گیریم و سایر اطلاعات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار می دهیم و کنترل پنل ویزیتوری تان را در اختیارتان میگذاریم.

  نام: *
  نام خانوادگی: *
  جنسیت: *
  سن: *
  تحصیلات: *
  ایمیل: *
  کشور: *
  شهر: *
  تلفن:
  مبایل: *
  تلگرام:
  واتس آپ: *
  اسکایپ:
  فیس بوک:
  اینستگرام:
  آدرس: *
 
   
لینک های مرتبط:
>> معرفی شرکت ای اف جی سافت ویر
>> معرفی نرم افزار
>> لیست مشتریان
>> تماس باما
Copyright © 2020 AFG software co. Inc. All rights reserved.