روزی 260 دلار درآمد داشته باشید

شرکت ای اف جی سافت ویر یک شرکت تولید کننده نرم افزارهای مالی است ما راهی به شما نشان میدهیم تا شما بدون هیچ گونه سرمایه گذاری روزی 260 دلار درآمد کسب کنید.

چه شما در ایران زندگی کنید چه در کشور دیگری که فارسی زبان یا انگلیسی زبان یا عرب زبان باشد میتوانید از این طرح استفاده کنید و در شهر خود فعالیت تان را شروع کنید و به این درآمد برسید. همین امروز میتوانید شروع کنید و این طرح را آزمایش نمایید.

توضیح طرح
ما سه نرم افزار برای فروش داریم:

قیمت هریک از این نرم افزارها 650 دلارآمریکا است که مشتری میتواند با هر ارز معادلی وجه آن را پرداخت کند. کار شما این است که هریک از این نرم افزارها را که مایل بودید بازاریابی کنید و بفروشید. ما 40 درصد از مبلغ فروش را بعنوان پورسانت به شما پرداخت می کنیم که معادل است با 260 دلار. این یعنی با هر فروش شما 260 دلار دریافت می کنید.


فقط دو نکته مهم را باید در نظر داشته باشید:

  • اول اینکه برای پیوستن به این طرح باید 10 دلار هزینه ثبت نام بپردازید
  • دوم اینکه پورسانت های 40 درصدی شما در فروش بعدی تان به شما پرداخت میشود


این یعنی پس از هر فروش 40 درصد مبلغ برای شما در نظر گرفته میشود  ولی بلاک است و در فروش بعدی تان آزاد میشود و به حساب تان واریز می گردد. البته توجه داشته باشید که نباید فاصله دو فروش بیشتر از یک ماه باشد. اگر از آخرین فروش تان یک ماه بگذرد و هیچ فروشی نداشته باشید قرارداد و ثبت نام شما باطل میشود و مبلغ بلاک شده از فروش قبلی تان سوخت میشود و آن را از دست میدهید.

همچنین پس از پرداخت 10 دلار اولیه هزینه ثبت نام در طرح , یک ماه فرصت دارید تا اولین فروش تان را داشته باشید. اگر تا یکماه پس از ثبت نام هیچ فروشی نداشته باشید ثبت نام شما باطل میشود و آن ده دلار نیز میسوزد.

آیا ممکن است مشتری که شما نرم افزار را به او معرفی می کنید خودش مستقیما از وب سایت شرکت خرید کند و از شما خرید نکند؟
غیر ممکن است چون ما به شما یک کد تخفیف 5 درصدی می دهیم که مشتری شما با دریافت این کد, 5 درصد تخفیف می گیرد ولی اگر مستقیما از وب سایت خرید کند تخفیفی نخواهد گرفت.  

آیا مشتریان تمایل به خرید نرم افزارهای ما خواهند داشت؟
 بله به چند دلیل:

  • اول اینکه مشتریان قبل از خرید میتوانند نسخه آزمایشی نرم افزار را به رایگان داشته باشند و یک هفته با آن کار کنند تا از کارآیایی بالای آن اطمینان حاصل کنند.
  • دوم اینکه پس از اینکه تصمیم به خرید گرفتند ما ابتدا نرم افزار را به ایشان تحویل می دهیم سپس آنها وجه نرم افزار را پرداخت می کنند.
  • سوم اینکه اگر مشتری توان خرید نقدی نرم افزار را نداشته باشد میتواند آن را بصورت قسطی تا 6 ماه خریداری کند با بهره 3 درصد. البته در این صورت پورسانت بازاریاب هم پس از فروش بعدی اش بصورت قسطی پرداخت خواهد شد.

درآمدش بد نیست بهش فکرکنید

  • اگر ماهی فقط یک نسخه بفروشید درآمدتان از پایه حقوق ماهانه ایران بیشتر میشه
  • اگر ماهی دونسخه بفروشید بیش از 6 میلیون تومان درماه درآمد خواهید داشت
  • ما فروشندگانی داریم که ماهی بیست نسخه میفروشند و درآمد ماهیانه ایشان بیش از 60 میلیون تومان است
  • اگر اینکار مناسب شما نیست به دوستان و آشنایان تون که دنبال کار میگردند این لینک را بفرستید

آیا مایلید این کار را شروع کنید؟
اگر بله معادل ریالی ده دلار هزینه ثبت نام را به یکی از حساب های ریالی ما در ایران که لینک آن در پایین همین صفحه آمده واریز کنید. ویا به حساب های دلاری ما در ترکیه واریز نمایید سپس فرم زیر را پر کنید. پس از یک روز کاری کد ویزیتوری شما تولید می شود و با شما از طریق واتس آپ تماس می گیریم و سایر اطلاعات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار می دهیم و کنترل پنل ویزیتوری تان را در اختیارتان میگذاریم.

  نام: *
  نام خانوادگی: *
  جنسیت: *
  سن: *
  تحصیلات: *
  ایمیل: *
  کشور: *
  شهر: *
  تلفن:
  مبایل: *
  تلگرام:
  واتس آپ: *
  اسکایپ:
  فیس بوک:
  اینستگرام:
  آدرس: *
 
   
لینک های مرتبط:
>> معرفی شرکت ای اف جی سافت ویر
>> حساب های بانکی ما در ایران
>> تماس باما
Copyright © 2020 AFG software co. Inc. All rights reserved.