کادر فنی و تیم پشتیبانی AFG software همیشه آماده است تا پاسخگوی سوالات شما از طریق ایمیل باشد. در هر کجای دنیا که هستید اگر سوالی یا مشکلی در ارتباط با استفاده از نرم افزار ما دارید کافیست یک ایمیل به آدرس
info@afgsoftware.com  برای ما بفرستید تا در مدت زمان کوتاهی پاسخ تشریحی آن را دریافت کنید.


شما همواره می توانید با پرسنل بخش فنی و پشتیبانی و نیز بخش فروش چت کنید و مستقیما صحبت نمائید.

برای این منظور کافیست آیکون چت را که در قسمت پایین سمت راست همین صفحه وجود دارد کلیک نمائید.

اگر خارج از ساعت اداری این کار را بکنید و کسی برای پاسخگوئی شما نباشد. بازهم هیچ مشکلی نیست. می توانید از همین طریق برای وی پیغام بگذارید و وقتی کارمند ما برگشت و پیغام شما را خواند از طریق ایمیل با شما تماس خواهد گرفت.


اگر در کامپیوتر یا شبکه شما مشکلی باشد که نیاز باشد متخصص ما آن را از نزدیک بررسی کند. ما متخصص خود را در همان لحظه به محل شما می فرستیم!

حتما می پرسید چگونه؟

اگر اینترنت داشته باشید یکی از متخصصین ما از طریق اینترنت به کامپیوتر شما متصل می شود و در برابر چشمان شما مشکل را پیدا کرده مرتفع می نماید.


شما نمی توانید از طریق تلفن با ما تماس بگیرید در واقع شرکت
AFG software تماس تلفنی ندارد.

AFG software یک شرکت توزیع شده است. اپراتورهای ما در شهرها و کشورهای مختلف پراکنده اند تا 24 ساعت شبانه روز را بپوشانند و در هر روز و ساعتی که شما به ما نیاز داشتید در دسترس باشند. اپراتورهای ما با پاسخ دهی چتی می توانند در یک زمان پاسخگوی 5 نفر بصورت موازی باشند و این کاریست که در پاسخگوئی تلفنی امکانپذیر نیست. این ویژگی ما را قادر می سازد تا بتوانیم سرویس پیوسته تر و بهتری به شما دهیم و همیشه در دسترس باشیم. همچنین سرویس دهی چتی ما را قادر می سازد تا در صورت نیاز (پس از کسب مجوز از شما) به کامپیوترتان وصل شویم و آن را بررسی کنیم و اشکالات احتمالی آن را بر طرف نمائیم. همچنین این سرویس دهی این امکان را برای ما فراهم می کند تا اگر شما نیاز به راهنمائی ما داشتید ما بتوانیم نحوه انجام عملی را روی کامپیوترتان به شما نشان دهیم.

وقتی شما کلید چت را کلیک می کنید بسته به اینکه در چه استان یا شهری هستید نزدیک ترین اپراتور خالی پاسخگو به شما وصل می شود.

اگر نیاز بود متخصصین ما به کامپیوتر شما  وصل شوند
, سیستم به دنبال نزدیک ترین متخصص آزاد ما می گردد و وی را به کامپیوتر شما متصل می کند.

وقتی شما به ما ایمیل می زنید. افرادی از
AFG software ایمیل شما را مطالعه می کنند و برای آن فایل تشکیل می دهند و بسته به نوع تقاضای شما این ایمیل به شخص مسئول فرستاده میشود. این سیستم مورد شما را پیگیری می کند تا کارمند پاسخگوی ما به طور کامل به سوال شما پاسخ دهد یا مشکل تان را بر طرف نماید.

وقتی شما خریدی از ما انجام می دهید سیستم دستور ارسال نرم افزار را به نزدیک ترین مرکز استان شما می فرستد و در آنجا افرادی از ما بلافاصله سفارش شما را برایتان با پست پیشتاز ارسال می کنند و پیگیری می نمایند تا نرم افزار به دست شما برسد.

پرسنل بخش فنی و پشتیبانی ما بطور توزیع شده در شهرها و کشورهای مختلف در چندین شیفت کاری 24 ساعت شبانه روز را می پوشانند تا شما در هر ساعتی از شبانه روز و در هر کجای ایران و جهان که باشید بدون نیاز به شبکه مخابراتی کشور و تنها از طریق اینترنت از ما سرویس بگیرید.
 
 
نام و نام خانوادگی:
سمت شما در شرکتتان چیست؟
نام شرکت شما؟
تلفن:
فاکس:
ایمیل:
آدرس وب سایت:

 لطفا سوال, پیشنهاد یا انتقاد خود را در این قسمت وارد کنید:

 

 

English | Arabic | Farsi
 
Copyright © 2020 AFG software co. Inc. All rights reserved.